ایکس ویژن  - تفکر جهانی تعالی ملی

۵۰ سال خدمت مادیران 

 مادیران، یکی از باسابقه ­ترین شرکت های محصولات الکترونیکی و رایانه ­ای ایران است که در طول ۵۰ سال فعالیت، مجموعه کثیری از محصولات جدید را عرضه کرده است. نخستین ماشین حساب های الکترونیکی، اسکناس شمارها، ماشین های تایپ، فکس، و کامپیوترهای خانگی، فقط بخشی از نخستین محصولات معرفی شده به بازار ایران هستند.

مادیران، پس از تجربه همکاری طولانی با برندهای مشهور جهان مانند شارپ و اپسون، اقدام به توسعه کسب و کار خود و تاسیس شرکت صنایع ماشین های اداری و کارخانه تولیدی اختصاصی خود کرد. تولید انواع محصولات الکترونیکی و رایانه­ ای، از جمله اولین مانیتورهای سی آر تی و ال سی دی، پرینتر، گوشی تلفن همراه، انواع گیرنده دیجیتال، تجهیزات جانبی رایانه، تبلت، و تلویزیون های ال ای دی، 3D، اسمارت، و یو اچ دی در سایزهای متنوع، بخشی از دستاوردهای این دوره از فعالیت مادیران هستند.

ما در مادیران، خود را مکلف به ارزش های چهارگانه پایبندی به فضایل، تشریک مساعی، پرورش خلاقیت، و ادای تعهد می­دانیم و همیشه در برابر خود و همه ذینفعان، چه به صورت نظری یا عملی، فضایل اصیل اخلاقی را رعایت می کنیم. به منظور توسعه کسب و کار، همیشه فرصتهای جدید را از طریق همکاری درون سازمانی و مشارکت برون سازمانی خلق می کنیم، و رسالت و چشم انداز خود را با ایجاد فضای مساعد برای پرورش خلاقیت، به انجام می رسانیم. ما برای ادای تعهداتمان به سازمان، ذینفعان، و جامعه خود، بهترین روش ها را به کار می گیریم.

خدمات پس از فروش

مادیران شبکه­ ای بسیار گسترده از کانال های فروش و خدمات را برای محصولات ایجاد کرده است؛ ۲۶ مرکز توزیع و ۲۱۳ گروه توزیع­ کننده، ۱۶۲۸ توزیع­ کننده و ۶۰۰۰ فروشگاه را در سراسر کشور پشتیبانی می­ کنند. به این ترتیب، هیچ خانواری، خارج از پوشش گسترده مادیران نمی ماند.

عرضه خدمات پشتیبانی از طریق ۲۱ مرکز استانی و ۵۰۰ مرکز خدمات مجاز، یکی از روش های ارتقاء اعتبار و جایگاه برند مادیران بوده است. خدمات پشتیبانی و پس از فروش به ۹۲.۰۰۰ مشتری سازمانی و بیشمار مشتریان شخصی که حاصل ۵۰ سال فعالیت اثربخش است، گواهی بر پیشگامی مادیران است.

ایکس ویژن 

 زیر مجموعه هولدینگ مادیران، تولید کننده محصولات IT، صوتی تصویری و لوازم خانگی در ایران می باشد. درسال 1385 مادیران، با راه اندازی خط تولید تلویزیون های ایکس ویژن وارد بازار تجهیزات صوتی و تصویری شد. مانیتور، دسته های بازی و تبلت به سبد محصولات اضافه شد. سپس با گیرنده های دیجیتالی خود دسترسی مردم را به کانال های بیشتر و با کیفیت بهتر ایجاد کرد. در سال 95، لوازم خانگی اعم از یخچال فریزر، لباسشویی، سینمای خانگی و افزودن محصولات مدرن به طبقه های قبلی را ارایه نمود. در طول سالیان اخیر تنوع محصولات شرکت با هدف کسب سهم بیشتری از بازار افزایش یافته و این روند ادامه دار خواهد بود.

* Required Fields

دفتر مرکزی
  • ۰۲۱ - ۸۲ ۲۶۶
  • تهران، میدان ونک، خیابان خدامی، نبش خیابان آفتاب، پلاک 3، ساختمان مادیران
  • info@xvision.ir
Device rotate - X.Vision

Please rotate your device to have a better experience.